Blacharstwo - lakiernictwo Siemianowice

Telefon: (+48) 577 799 944                                                 Profesjonalny zakład Blacharsko-Lakierniczy | 41-106 Siemianowice Śląskie

Email: pytka241@wp.pl                                                                                                                                    ul.Fabryczna 15

Blacharstwo - lakiernictwo Siemianowice

Szukasz najlepszej blacharni w Siemianowicach Śląskich? Trafiłeś pod właściwy adres!

FIRMA DPBL to doświadczony partner w likwidacji szkód i naprawach blacharskich. Wyposażony w specjalistyczne urządzenia warsztat pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi, które charakteryzują się wysokim poziomem jakości. Dysponujemy profesjonalną ramą naprawczą do rozciągania karoserii pojazdów oraz sprzęt do usuwania drobnych uszkodzeń, który nie ingeruje w karoserię oraz osprzęt służący do naprawiania blachy w profilach zamkniętych.

Dbamy o to, aby realizować naprawy w jak najkrótszym czasie, jednocześnie mając na uwadze wysoką jakość usługi. Zadowolenie Klienta jest naszym główynym celem, który przyświeca nam od momentu otrzymania zlecenia aż po oddanie do użytku odnowionego pojazdu. Na profesjonalizm świadczonych przez nas usług blacharskich składa się zespół posiadający gruntowną wiedzę i odpowiednie kwalifikacje blacharzy. Od lat z powodzeniem praktykujemy swoje rzemiosło, w którym nie brakuje specjalistycznych urządzeń i sprzętów wspomagających naprawę samochodów.

Dokładamy wszelkich starań, aby autom oddanym w nasze ręce przywrócić stan sprzed kolizji czy wypadku. Oprócz wyglądu samochodu mamy na uwadze również bezpieczeństwo jazdy, dlatego dążymy do tego, żeby nasze usługi spełniały oba te warunki. Cennik świadczonych przez nas usług jest atrakcyjny, co plasuje nas w czołówce przyjaznych Klientowi warsztatów blacharskich na Śląsku.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej usłudze, wykonanej w krótkim czasie, bez rujnowania portfela, zapraszamy do skorzystania z oferty FIRMY DPBL. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, solidność wykonania oraz szybkie usuwanie usterek.

 

 

Wyjątkowo precyzyjnie dobieramy kolor lakieru do Państwa samochodu, dbamy o idealne naniesienie powłoki, maksymalnie przybliżając się do fabrycznego ideału.

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o dopasowanie do potrzeb i wymagań Klientów pod względem kosztów i terminu realizacji, lecz  bezkompromisowi wobec rozwiązania ich problemów dotyczących pojazdu.

Nie interesują nas półśrodki, w codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i wysokiej klasy produktów, pochodzących ze sprawdzonych mieszalni. Posiadamy pełen zasób rozcieńczalników, utwardzaczy, rozpuszczalników, przyspieszaczy, podkładów oraz lakierów bazowych i bezbarwnych, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

FIRMA DPBL

ul.Fabryczna 15

41-106 Siemianowice Śląskie

 

(+48) 577 799 944

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek: 08.00-16.00

Sobota: 08.00-14.00

Blacharstwo - lakiernictwo Siemianowice

SZYBKI KONTAKT

Blacharstwo - Lakiernictwo

Blacharstwo - lakiernictwo Siemianowice
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!