Blacharstwo - lakiernictwo Siemianowice

Telefon: (+48) 577 799 944                                                 Profesjonalny zakład Blacharsko-Lakierniczy | 41-106 Siemianowice Śląskie

Email: pytka241@wp.pl                                                                                                                                    ul.Fabryczna 15

Blacharstwo - lakiernictwo Siemianowice

 

 

 

RDZA - PROBLEM KAŻDEGO SAMOCHODU

Bez względu na to, jak bardzo dbasz o swój samochód, jak długo nim jeździsz, jakiej jest marki i ile za niego zapłaciłeś, Twój pojazd zawsze jest narażony na działanie korozji. Niestety ochrona przed korozją proponowana przez producentów samochodów nie jest dostosowana do warunków klimatycznych oraz są słabej jakości.

Pod wpływem czynników chemicznych i mechanicznych, na które narażony jest Twój samochód, powstają ogniska rdzy, które z czasem mogą przerodzić się w poważny problem i narazić Cię na dodatkowe koszty. Dlatego warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenie przed rdzą, które znacznie wydłuży czas eksploatacji samochodu, obniży koszty serwisowania i poprawi jego wygląd. 

Właściwa ochrona przed korozją

Korozja jest chorobą, która prędzej czy później dopadnie każdy samochód. Już na etapie montażu nie wszystkie elementy są właściwie zabezpieczone przez producenta. Kolejne lata użytkowania samochodu często przynoszą zaniedbania w zakresie właściwego zabezpieczenia antykorozyjnego. Przypadkowe przytarcia, lekceważenie mycia podwozia, zły stan dróg, wysoka wilgotność i agresywna chemia drogowa to tylko kilka czynników sprzyjających rozwijaniu się korozji. 

Zabezpieczenie przed rdzą powinno mieć charakter prewencyjno-ochronny. Odpowiednia konserwacja i mycie podwozia może zapobiec rozprzestrzenianiu się korozji. zarówno w trakcie zimy i na wiosnę ważne jest, by skorzystać z takiej usługi.

FIRMA DPBL

ul.Fabryczna 15

41-106 Siemianowice Śląskie

 

(+48) 577 799 944

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek: 08.00-16.00

Sobota: 08.00-14.00

Blacharstwo - lakiernictwo Siemianowice
Zabezpieczenie antykorozyjne Siemianowice

Konserwacja podwozia

SZYBKI KONTAKT

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!